تبادل آگاهی

هدف اصلی ما همه گیر شدن اطلاعات است

هدف اصلی ما همه گیر شدن اطلاعات است

تبادل آگاهی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود،
صحنه پیوسته بجاست،
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

رویایتان را زنگی کنید

شنبه, ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۳۷ ق.ظ
                                         
این متن فوق العاده رو بخونید به همسر و فرزندانتان هم سفارش کنید بخوانند
به نام خداوندی که مرا خالق زندگی خود خلق کرد نمی دانم که چه رویایی دارید.اهمیتی نمی دهم که چقدر ناامیدکننده بود هنگامیکه شما در جهت رسیدن به رویایتان تلاش می کردید.اما رویایی که در ذهن خود دارید امکان پذیر است.بعضی از شما از قبل می دانید که کار مشکلی است. آسان نیست . تغییر دادن زندگی کار آسانی نیست. در روند برآوردن رویاهایتان متحمل ناامیدی های بسیاری خواهید شد.شکست های بسیاری ، دردهای فراوانی ، لحظه هایی خواهند آمد که به خود شک خواهید کرد ،خدایا چرا، چرا برای من این اتفاق می افتد؟من فقط در تلاش هستم از فرزندان و مادرم مراقبت کنم. من که سعی در دزدی از کسی را ندارم!چرا باید این اتفاق برای من بیافتد؟ روی صحبتم با آن افرادی است که لحظات سختی را تجربه می کنند.دست از رویاهایتان نکشید.لحظات سختی می آیند، اما نیامده اند که بمانند، آنها آمده اند تا بگذرند. بزرگی و عظمت تصویر شگفت انگیز مبهم و دور از دسترسی نیست که تنها افراد خاصی در میان ما از آن بهره مند باشند، بلکه چیزی است که حقیقتا در درون همه ما وجود دارد. بسیار مهم است که باور داشته باشید که شما منحصر بفرد هستید. اغلب مردم خانواده تشکیل می دهند،درآمدی دارند و می میرند.آنها از رشد کردن دست می کشند، از خودشان دست می کشند، ازخودسازی دست می کشند، از ادامه دادن دست می کشند،از تلاش برای حرکت به جلو دست می کشند. افراد بسیاری هستند که علاقه به شکایت کردن دارند. آنها نمی خواهند هیچ کاری برای موقعیت خود انجام دهند. بیشترمردم به رویاهایشان نمی پردازند.چرا؟دلیل اول بخاطرترس است .ترس از شکست! اگر کارها آنگونه نشود چه؟و ترس از موفقیت عامل دیگر است.چه می شود اگر آنها انجامش دهند و من نه؟آنها ریسک پذیر نیستند.زمان زیادی را با مردم صرف می کنید، زمان زیادی صرف می کنید تا اینکه مردم از شما خوششان بیاید. شما دیگران را بیشتر از خودتان می شناسید. برروی آنها مطالعه می کنید. چیزهای زیادی در مورد آنها می دانید.می خواهید مانند آنها وقت بگذرانید.می خواهید دقیقا مانند آنها شوید.اصلا می دانید؟ شما زمان زیادی را روی آنها سرمایه گذاری کردید در حالیکه نمی دانید خودتان که هستید.
من شما را به چالش می کشم تا زمانی را صرف خودتان نمایید.اگر می خواهید رویاهایتان محقق شود ضروری است که افراد بازنده را از زندگیتان حذف نمایید.
 اما افرادی که به سمت رویاهایشان در حرکت هستند، زندگی معنا و مفهوم خاصی برایشان دارد.هنگامیکه شما تبدیل به فرد رویاپردازی می شویدکاری که انجام می دهیداینست که شروع به جدا کردن خود از دیگران می کنید. شما شروع کرده اید تا ویژگی خاصی را داشته باشید. تا زمانیکه شما پیرو دیگران هستید تا زمانیکه یک مقلد باشید شما هرگز بهترین مقلد در دنیا نخواهید بود اما بهترینی خواهید بود که می توانید باشید .
من شما را به چالش می کشم تا ارزش خود را دریابید.
 همه این موضوع را نخواهند دید. همه به شما ملحق نخواهند شد. همه نگرش شما را نخواهند داشت. ضروری است بدانید که شما فرد خاصی هستید. ضروری است که خود را با مردم هماهنگ کنید و آنها را به کار خود جذب کنید. افرادی که تشنه موفقیت هستند. افرادی که توقف ناپذیر و جسور هستند.افرادی که زندگی را همان طور که هست نمی پزیرند افرادی که بیشتر میخواهند. افرادی که با رویاهایشان زندگی می کنند برنده هستند.آنها با رویاهایشان پیوند خورده اند. افرادی که با رویاهایشان زندگی می کنند، افرادی هستند که می دانند اگر قرار است اتفاقی بیافتد ، به آنها بستگی دارد. اگر می خواهید که موفق تر باشید اگر می خواهید که کاری انجام دهید که قبلا هرگز انجامش نداده اید، دومین چیزی که از شما می خواهم اینست که روی خود سرمایه گذاری کنید.عقیده دیگران درباره شما نباید تبدیل به واقعیت زندگی شما شود. شما نباید زندگی تان را به شکل یک قربانی بگذرانید. حتی اگر با ناامیدی مواجه می شوید. شما باید در درون خود به این موضوع ایمان داشته باشید که می توانم از عهده اش برآیم! حتی اگر دیگران این توانایی را در من نبینند. من باید به خودم ایمان داشته باشم! این چیزی است که به آن ایمان دارم و حاضرم که برای آن بمیرم. ختم کلام! مهم نیست که تا چه اندازه بد است و یا چقدر بد می شود. من قصد دارم که انجامش دهم. می خواهم که عقیده ای را ارائه دهم و می خواهم ممکن شدنی ها را نمایش دهم. شما می خواهید که به مرحله بعد بروید. می خواهم نماینده مجلس شوم، می خواهم مهندس شوم، می خواهم دکتر بشوم. به من گوش کنید شما به این سطح نمی توانید برسید. شما نمی توانید به آن سطح اقتصادی که می خواهید برسید تا زمانیکه شروع به سرمایه گذاری روی خود و افکارتان نکنید. شما کتاب نمی خوانید! 

من شما را به چالش می کشم که به کتابخانه بروید می خواهم شهامت سرمایه گذاری بالایی را داشته باشید.شجاعت تنها بودن را داشته باشید. شهامت صرف ساعت هایی برای شناختن خود را داشته باشید.
 هنگامی که تبدیل به کسی می شوید که هستید، هنگامیکه تبدیل به فردی می شوید که خلق شدید که باشید شما به دنیا آمده اید که کسی باشید که خود آن را طراحی می کنید.هنگامیکه تنها می شوید کاری که انجام می دهید اینست که شروع به جداکردن خود از دیگران می کنید.
من شما را به چالش می کشم تا خود را به مکانی برسانید که مردم شما را آزار ندهند.

چرا؟ زیرا به شما مربوط نیست که چه چیز آنها را خوشحال می کند زیرا شما در تلاش هستید که شکوفا شوید در تلاش هستید که به سطح بالاتری برسید می خواهم که شما بر روی فکرو ذهن خود کار کنید. اگر هنوز درباره رویای خود حرف می زنید، اگر هنوز درباره اهداف خود صحبت می کنید و تا کنون هیچ کاری انجام نداده اید فقط اولین قدم را بردارید . می توانید باعث افتخار والدینتان شوید، باعث افتخار مدرسه تان شوید می توانید زندگی میلیون ها انسان را تحت تاثیر قرار دهید و دیگر دنیا همانند قبل نخواهد بود. زیرا شما پا در این مسیرنهادید. هرگز اجازه ندهید که کسی رویاهایتان را از شما بدزدد. آیا با نه و عدم پذیرش از سوی دیگران مواجه شده ایم و قرار ملاقاتی داشته ایم که هیچکس در آن حاضر نشد؟ یا افرادی که به شما می گویند روی من حساب کن و هیچوقت انجامش نمی دهند؟ چه می شود اگر ما دارای نگرشی باشیم که باعث آرامش ما شود. هیچ کسی به شما اعتقادی ندارد.شما دوباره و دوباره و دوباره شکست می خورید . روشنایی از میان می رود اما شما هنوز به دنبال رویای خود هستید و هر روز آن را مرور می کنید به خودتان بگویید که این پایان کار نیست ! تا زمانیکه پیروز شوم . 
شما می توانید رویایتان را زندگی کنید.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۳/۰۲
محمد سجاد حقیری

رویا

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی